Haber

Başkan Mehmet Çatan güven verdi

Adıyaman’ın Yeni Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2023 yılı olağan genel kurulunda Başkan Mehmet Çatan güvence verdi.

Yeni Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 2023 yılı olağan genel kurul toplantısı Adıyaman Ticaret İl Müdürlüğü’nde görev yapan M. Gazi Sazak başkanlığında odaya kayıtlı üyelerin katılımıyla Kahta Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ile başlayan toplantı İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Ardından toplantının divan başkanlığına önerilen Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Abuzer Aslantürk ve heyetinin de kabulü ile meclis heyeti oluşturuldu. Toplantı gündem maddeleri Divan Başkanı Abuzer Aslantürk tarafından tek tek okunarak üyelerin oyuna sunuldu. Lider Mehmet Çatan, gündem maddelerinin üyelerin oybirliği ile kabul etmesiyle inancını bir kez daha teyit etti.

Toplantının sonunda bir konuşma yapan Yeni Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Çatan, genel kurul toplantısında kendilerini yalnız bırakmayan tüm üyelerine şükranlarını sunarak, “Kurduğumuz günden beri kooperatif olarak bunu hep bir adım öteye taşımayı amaç edindik sizler için elimizden geleni yapıyoruz hep daha iyisini yapmaya çalıştık ve çalışacağız. Gelemeyenler sizlerin açık desteğiyle, şahsım ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım adına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da siz değerli esnaflarıma teşekkür ediyorum. Saygılar sunuyorum.” dedi.

Yeni Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’nın Yönetim Kurulu’nu Mehmet Çatan (Başkan), Mahmnut Bozan, Abdullah Mulhan, Mehmet Bozkurt ve Ömer Karayiğit oluşturdu.

Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Tahsin Çatan, Adıyaman Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Abuzer Aslantürk, Yeni Adıyaman Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Salman, Kahta Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Saray, Öz Kahta Esna ve Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Lideri Zeynal Aydın, STK temsilcileri, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. – ADIYAMAN

haber-camlihemsin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu