Haber

Yılmaz Özdil’den itiraf için açıklama! CHP Sözcü TV ayrılığının arkasından çıktı!

Kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan ve Genel Yayın Yönetmeliği yaptığı Sözcü TV’den ihraç edilen Gazeteci Yılmaz Özdil, ihraç gerekçesini bugün yazdığı yazıda açıkladı.

‘BOL SOHBET, TEZ AYRIŞTIRMA’

1 Mart’ta yayın hayatına başlayan Sözcü TV Genel Yayın Yönetmeni Yılmaz Özdil, bir hafta içinde görevinden alındığını açıkladı. “Altı yıldır kağıt üzerinde hayal edilen ve imkansız sanılan Sözcü televizyonunu 39 günde hayata geçirmeyi başardık. Kıymetli patronumuz Burak Akbay ile görüşmeme rağmen ‘kurucu’ misyonumu tamamladım. Anadolu imbiği, sözümüz küpe… Çok sohbet, çabuk ayrılık, bırakmayı bilmek gerek…”sözleriyle duyurdu.

‘ÇÜNKÜ AKŞENER MASADAN İTTİRİLDİ DEDİM’

Gazeteci Yılmaz Özdil ise ihraç gerekçesini şöyle anlattı: “Çünkü Akşener masadan itildi dedim”sözleriyle açıkladı.

‘CHP’NİN PARASINI ÖDEYİN ağabey’

Özdil, Sözcü TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinden alınması nedeniyle CHP yönetimine karşı kampanya başlattığını söyledi. “Parantez açayım… CHP yönetiminin adı kullanılarak hakkımda derhal açığa alınayım, kalmayayım diye kampanya açılmasına üzülmedim dersem abes olur. Bir saniye bile görev başındayken, “Parti kaynaklarının bu kampanya için harcanmasına gerçekten üzüldüm. Yazık CHP’nin parasına kardeşim.”

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu